fbpx

Konferencje

Konferencje w Hotelu w Krobi pod Toruniem

W związku z różnorodnością potrzeb towarzyszących organizacji konferencji, szkolenia czy imprezy biznesowej, tworzymy dla Państwa indywidualne pakiety promocyjne zawierające ceny uzależnione od wielkości danej imprezy i/lub detali związanych z jej organizacją. Ponieważ jest możliwe podzielenia największej sali konferencyjnej na dwie mniejsze sale konferencyjne, wprowadziliśmy do naszej oferty szkolenie połączone z bankietem lub usługą taneczno-gastronomiczną. W ciepłe dni z przyjemnością zapraszamy Państwa do naszego hotelowego ogródka na przepyszne dania z grilla. Nad tym, by konferencje przebiegły w udanym sposób, czuwa wykwalifikowany personel hotelowo – gastronomiczny, zawsze miły i uśmiechnięty oraz skory do pomocy, co niewątpliwie uprzyjemni Państwa czas spędzony w naszym hotelu.

Hotel Trzygwiazdkowy Ambasada w okolicy Torunia

Hotel *** Ambasada jest obiektem hotelowo-konferencyjnym położonym nieopodal Torunia (12km od centrum miasta, 6km od zjazdu z autostrady A1). Świetne położenie z dala od zgiełku miasta oraz usytuowanie nieopodal autostrady umożliwia organizację spotkań biznesowych i nie tylko, z osobami z niemalże wszystkich regionów, zapewniając komfortową komunikację i brak potrzeby wjeżdżania do miasta co wiąże się często z różnego rodzaju utrudnieniami komunikacyjnymi i/lub miejscami do parkowania (przy hotelu znajduje się duży, bezpłatny parking).

Hotel oprócz bazy hotelowo-gastronomicznej dysponuje łącznie trzema salami konferencyjnymi przystosowanymi do przeprowadzania różnego typu szkoleń, konferencji czy spotkań eventowo-biznesowych. Wszystkie sale na życzenie Klienta są wyposażane w nowoczesny sprzęt multimedialny, który wspomaga konferencje. We wszystkich salach mamy dostęp do Wi-Fi.

Idealne miejsce na konferencje pod Toruniem – Hotel Ambasada

Największa sala o łącznej powierzchni około 500m² (200 osób w układzie kinowym) wyposażona jest w system ścian przesuwnych co daje możliwość łączenia sali w jedną dużą lub tworzenia dwóch odrębnych przestrzeni (200m², 180m²). Przy mniejszej ilości osób bioracych udział w szkoleniu , w hotelu znajdują się nieduże, kameralne sale (restauracyjna, pub), które pomieszczą od 30 do 40 osób i zapewnią komfortowe warunki pracy. Na potrzeby szkoleniowo-warsztatowe dysponujemy również niewielkim pomieszczeniem dla małej grupy warsztatowej.

Nasza zawsze profesjonalnie przygotowana kadra hotelowo-gastronomiczna, sprawi, że hotel oprócz nowych, nowocześnie przygotowanych wnętrz, zaskoczy Państwa wyśmienitą kuchnią oraz sprawną i sympatyczną obsługą. Dla gości pozostających na noc czekają przepiękne, estetycznie urządzone pokoje.

Wszystkie w/w atuty w połączeniu z wieloma promocjami cenowymi i nie tylko, sprawią, że organizacja konferencji, szkolenia czy eventu sprawią Państwu wiele przyjemności i gwarantują wysoki poziom usług.

Hotel *** Ambasada Toruń, Lubicz, Krobia – konferencje w malowniczej okolicy rzeki Drwęcy – konferencje Toruń, Lubicz, Krobia

Sala

DUŻA

Proponujemy Państwu salę o powierzchni 500 m2, mogąca pomieścić do 200 osób. Pomieszczenie jest klimatyzowane, doskonale nasłonecznione, posiada odpowiednie oświetlenie oraz system nagłaśniający. Na sali znajduje się stylowy bar oraz scena zaprojektowana z myślą o organizacji przyjęć weselnych. Z sali prowadzi wyjście na ogródek, gdzie wyjątkową atmosferę naszym gościom zapewnia pięknie podświetlona kaskada.

Sala

SŁONECZNA

Sala słoneczna ma powierzchnię ok 60 m2 i może pomieścić około 40 gości. Jest ona szczególnie polecana na imprezy takie jak przyjęcia urodzinowe oraz imieninowe. Pomieszczenie to jest doskonale oświetlone zarówno w dzień jak i w nocy. Sala jest również wyposażona w system nagłaśniający oraz ekran projekcyjny.

Ustawienia

KONFERENCYJNE

TEATRALNE

1 150x150

SZKOLNE

2 150x150

U-shape

3 150x150

BOARDROOM

4 150x150

Open-squere

5 150x150

DUŻA SALA

210
miejsc

100
miejsc

52
miejsc

60
miejsc

SALA PRAWA

150
miejsc

68
miejsc

40
miejsc

34
miejsc

48
miejsc

SALA LEWA

170
miejsc

68
miejsc

40
miejsc

34
miejsc

48
miejsc

SALA BAROWA

50
miejsc

30
miejsc

Sprawdź nasz

Pakiet konferencyjny

microphone 704255 640 300x199