fbpx

Wesela

Zorganizuj u nas swoje

Wesele

Nasza sala weselna pomieści nawet 200 osób. Powierzchnia 500 m2 pozwala na komfortową organizację wesel. Specjalnie wybudowana scena dla zespołów muzycznych jak i możliwość skorzystania z naszego nagłośnienia dodatkowo podnosi standard w tym zakresie. Do dyspozycji nowożeńców jest apartament w cenie wesela, a dla gości weselnych preferencyjne ceny noclegowe. Dodatkowo sala weselna może być wyposażona w stół wiejski. Oferujemy także usługi barmańskie, pieczonego dzika, lub prosię, udziec wieprzowy, indyk pieczony. Pomagamy w doborze zespołu muzycznego, DJ, fotografa i grupy dekoracyjnej oraz innych aspektach organizacyjnych. Zapraszamy do wizyty w naszym Hotelu w celu bezpośredniej prezentacji możliwości weselnych i zaprezentowania wariantów menu i umów.

Hotel *** Ambasada Toruń, Lubicz, Krobia – Wesela w malowniczej okolicy rzeki Drwęcy – wesela Toruń, Lubicz, Krobia

Wesele w Hotelu Ambasada

Wesele w Hotelu Ambasada będzie wydarzeniem, które zapadnie na długo w pamięci Państwa oraz zaproszonych gości. Serdecznie zapraszamy do wyprawienia najważniejszej imprezy w swoim życiu właśnie w naszym urokliwym trzygwiazdkowym hotelu z dala od zgiełku miasta oraz w miłym otoczeniu przyrody. Dokładamy wszelkich starań, aby charakter imprezy organizowanej w naszej sali bankietowej był dokładnie taki, jaki wymarzyła sobie Para Młoda. Zapewniamy znakomitą obsługę, pyszne dania przygotowane przez szefa kuchni, smaczne przystawki, a także najpiękniejszą oprawę weselną oraz dekoracje, w jakie powinna być wyposażona sala weselna. Na chwilę oddechu między tańcami lub spokojną rozmowę z bliskimi zapraszamy do naszego pięknego ogrodu z wiatami znajdującego się tuż po wyjściu z hotelowej sali weselnej.

Sala weselna z noclegiem

Wesela mają to do siebie, że trwają do samego rana. Warto jest wówczas pomyśleć o sali weselnej z noclegiem. Propozycja zorganizowania wesela w naszym hotelu to możliwość rezerwacji noclegów dla Pary Młodej oraz jej gości. Przestronne pokoje, wygodna część wypoczynkowa sprzyjają odpoczynkowi po hucznym weselu do białego rana oraz regeneracji sił przed poprawinami. Jesteśmy przekonani, że zarówno Para Młoda, jak i przybyli goście, będą wspominali wesele w naszym hotelu z ogromnym sentymentem.

Jeśli marzą Państwo o pięknej oprawie wesela oraz zachwycającej sali weselnej – zachęcamy do kontaktu. Uzgodnimy z Państwem wszystkie szczegóły, sprawdzimy dostępność sali i z przyjemnością umówimy się na spotkanie. Zapraszamy!