fbpx

Imprezy okolicznościowe

Zorganizuj u nas

Imprezę okolicznościową

W życiu każdego człowieka przytrafia się wiele pięknych chwil, które można po latach wspominać z sentymentem i uśmiechem na ustach. Zapraszamy do zorganizowania imprezy okolicznościowej w Hotelu Trzygwiazdkowym Ambasada. Urokliwe otoczenie, klimatyczne wnętrza, perfekcyjna kuchnia oraz profesjonalny personel, który zadba o komfort gości. Tego wszystkiego spodziewać się mogą ci, którzy powierzą organizacje wesela, komunii, chrzcin czy innej imprezy okolicznościowej zespołowi Hotelu Ambasada.

W naszym hotelu organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe:

• uroczystości rodzinne,
• spotkania integracyjne,
• komunie,
• chrzciny,
• rocznice,
• jubileusze,
• wernisaże,
• studniówki,
• wigilie firmowe.

20180418 151353 001 1024x576

Wszystkie imprezy okolicznościowe spędzone w gronie najbliższych to wspaniałe chwile i znakomita okazja, aby przeżyć wspólnie niezapomniany czas. Właśnie dlatego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Nasze sale na imprezy okolicznościowe są odpowiednio dopasowywane do okazji i życzeń klienta.

Sale na imprezy okolicznościowe

Dysponujemy dużą, klimatyzowaną salą na imprezy okolicznościowe, która może pomieścić nawet 180 osób. Oprócz tego mniejsze i bardziej kameralne imprezy okolicznościowe organizujemy w naszej hotelowej restauracji i sali słonecznej. Profesjonalna obsługa, a także przepyszne dania kuchni polskiej umilą Państwu pobyt oraz całe wydarzenie. Zadbamy o to, by sale na imprezy okolicznościowe zostały odpowiednio przygotowane dla Państwa i gości.

Bankiety i imprezy firmowe

Spotkania w naszym hotelu to nie tylko imprezy okolicznościowe w gronie rodziny, ale również bankiety i imprezy firmowe. Serdecznie zapraszamy do organizacji wigilii firmowych, bankietów oraz innych imprez służbowych. Organizacja tego typu wydarzeń w naszym trzygwiazdkowym hotelu niesie za sobą szereg korzyści. To nie tylko prestiż, wspaniała kuchnia i profesjonalna obsługa, ale również szereg udogodnień jak noclegi dla pracowników czy klimatyzowane sale konferencyjne z wyjściem na tereny zielone obiektu.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz kontaktu telefonicznego, abyśmy mogli uzgodnić wszystkie szczegóły. Jesteśmy przekonani, że organizacja imprezy okolicznościowej w naszym hotelu będzie wspaniałym wydarzeniem!

Zorganizuj Wigilię Firmową w Trzygwiazdkowym Hotelu Ambasada Pod Toruniem i ciesz się radosnymi, spokojnymi świętami.

20180429 135317 1024x576

Zapoznaj się z nasza ofertą

Imprez Okolicznościowych i Wigilijnych

Hotel *** Ambasada Toruń, Lubicz, Krobia – Wesela w malowniczej okolicy rzeki Drwęcy – wesela Toruń, Lubicz, Krobia