fbpx

Imprezy okolicznościowe

Zorganizuj u nas

Imprezę okolicznościową

W życiu każdego człowieka przytrafia się wiele pięknych chwil, które można po latach wspominać z sentymentem i uśmiechem na ustach. Zapraszamy do zorganizowania imprezy okolicznościowej w Hotelu Trzygwiazdkowym Ambasada. Urokliwe otoczenie, klimatyczne wnętrza, perfekcyjna kuchnia oraz profesjonalny personel, który zadba o komfort gości. Tego wszystkiego spodziewać się mogą ci, którzy powierzą organizacje wesela, komunii, chrzcin czy innej imprezy okolicznościowej zespołowi Hotelu Ambasada.

W naszym hotelu organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe:

• uroczystości rodzinne,
• spotkania integracyjne,
• komunie,
• chrzciny,
• rocznice,
• jubileusze,
• wernisaże,
• studniówki,
• wigilie firmowe.

20180418 151353 001 1024x576

Wszystkie imprezy okolicznościowe spędzone w gronie najbliższych to wspaniałe chwile i znakomita okazja, aby przeżyć wspólnie niezapomniany czas. Właśnie dlatego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę organizacji wszelkiego rodzaju imprez.

Sale na imprezy okolicznościowe

Dysponujemy dużą, klimatyzowaną salą na imprezy okolicznościowe, która może pomieścić nawet 180 osób. Oprócz tego mniejsze i bardziej kameralne imprezy okolicznościowe organizujemy w naszej hotelowej restauracji i sali słonecznej. Profesjonalna obsługa, a także przepyszne dania kuchni polskiej umilą Państwu pobyt oraz całe wydarzenie.

Bankiety i imprezy firmowe

Spotkania w naszym hotelu to nie tylko imprezy okolicznościowe w gronie rodziny, ale również bankiety i imprezy firmowe. Serdecznie zapraszamy do organizacji wigilii firmowych, bankietów oraz innych imprez służbowych. Organizacja tego typu wydarzeń w naszym trzygwiazdkowym hotelu niesie za sobą szereg korzyści. To nie tylko prestiż, wspaniała kuchnia i profesjonalna obsługa, ale również szereg udogodnień jak noclegi dla pracowników czy klimatyzowane sale konferencyjne z wyjściem na tereny zielone obiektu.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz kontaktu telefonicznego, abyśmy mogli uzgodnić wszystkie szczegóły. Jesteśmy przekonani, że organizacja imprezy okolicznościowej w naszym hotelu będzie wspaniałym wydarzeniem!

Zorganizuj Wigilię Firmową w Trzygwiazdkowym Hotelu Ambasada Pod Toruniem i ciesz się radosnymi, spokojnymi świętami.

20180429 135317 1024x576

Zapoznaj się z nasza ofertą

Imprez Okolicznościowych i Wigilijnych

Hotel *** Ambasada Toruń, Lubicz, Krobia – Wesela w malowniczej okolicy rzeki Drwęcy – wesela Toruń, Lubicz, Krobia