Strefa wypocznku

Hotelowy

PUB

Sala barowa ma powierzchnię ok 60 m2 i może pomieścić około 30 gości. Jest ona szczególnie polecana na imprezy takie jak przyjęcia urodzinowe oraz imieninowe. Na sali znajduje się duży drewniany bar gdzie goście mogą skosztować wszelkiego rodzaju drinków, ale również napić się przepysznej kawy bądź herbaty. Pomieszczenie to jest doskonale oświetlone zarówno w dzień jak i w nocy. Istnieje również możliwość stworzenia odpowiedniego nastroju wieczorową porą poprzez odpowiednie konfiguracje świateł na barze. Sala jest również wyposażona w system nagłaśniający, ekran projekcyjny.

Strefa

WYPOCZYNKU

Hotel posiada przestrzeń wypoczynkową oraz stół bilardowy i stół do ping ponga. Napierwszym piętrze znajduje się duży taras/balkon, ze stolikami.

Hotelowy

OGRÓD

Do dyspozycji naszych gości są również komfortowe ogródki przy hotelu zaraz za obiektem. Specjalnie zaprojektowana przestrzeń przy hotelowym barze przeznaczona do wypoczynku na świeżym powietrzu z drewnianymi altankami umożliwia organizację imprez okolicznościowych takich jak grill czy piknik.

Hotelowy

ORLIK

W tej części znajduje się również boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki  lub badmintona.

PLAC

ZABAW

Na świeżym powietrzu znajduje się plac zabaw dla naszych najmłodszych gości.