O hotelu

Witamy

W NASZYM HOTELU

Hotel *** Ambasada jest obiektem otwartym we wrześniu 2013 r. Usytuowany jest w pięknej okolicy w pobliżu malowniczej rzeki Drwęcy w niedalekiej odległości od autostrady A1 oraz drogi krajowej nr 10. Ponadto dzieli nas około 12 km od zabytkowej części miasta Torunia. Dzięki swojej lokalizacji nasz obiekt jest idealnym miejscem do organizacji przyjęć weselnych, konferencji oraz innych imprez okolicznościowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 60 miejsc noclegowych w 22 pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych (z możliwością dostawienia czwartego łóżka) oraz apartament nowożeńców. Pokoje są przestronne, bardzo komfortowe, świetnie wyposażone oraz nasłonecznione. Standardowym wyposażeniem każdego pokoju jest łazienka z prysznicem, telewizor oraz lodówka. Noclegi w Toruniu – dodatkowo w apartamencie nowożeńców znajduje się wanna, sejf oraz toaletka.

Naszym gościom oferujemy również bezpłatnie miejsce na przestronnym parkingu przed hotelem oraz wi-fi na terenie całego obiektu. Dodatkowo w trosce o gości poruszających się na wózku inwalidzkim oferujemy specjalnie przystosowany pokój. Obiekt dysponuje również nowoczesną windą oraz specjalnym podjazdem przy wejściu głównym.

Nasz obiekt posiada również klimatyzowane sale konferencyjne wraz z wyposażeniem (nagłośnienie, rzutniki, ekrany) przystosowane pod wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Największa sala, która idealnie nadaje się do organizacji przyjęcia weselnego nawet do 200 osób, ma powierzchnię 500 m2 i posiada możliwość pomniejszenia jej w zależności od potrzeb naszych klientów poprzez solidne, przesuwne ściany. Dwie mniejsze sale – restauracyjna i barowa, są przystosowane pod organizację mniejszych imprez okolicznościowych na około 30 osób.

W bezpośredniej bliskości hotelu znajduje się przestronny parking na 75 aut oraz 3 stanowiska na autokary. Do dyspozycji naszych gości są również komfortowe ogródki przy hotelu oraz za obiektem. Specjalnie zaprojektowana przestrzeń przy hotelowym barze przeznaczona do wypoczynku na świeżym powietrzu z drewnianymi altankami umożliwia organizację imprez okolicznościowych takich jak grill, piknik czy ognisko. W tej części znajduje się również boisko do siatkówki lub badmintona. Co więcej w niedalekiej przyszłości pojawi się w tym miejscu także plac zabaw dla naszych najmłodszych gości.

Nasz hotel jest przystosowany również dla osób niepełnosprawnych. Dysponujemy windą, odpowiednim podjazdem przy głównym wejściu do hotelu oraz specjalnie przystosowanym pokojem dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Pokój posiada szerokie drzwi oraz łazienkę wyposażoną zarówno w wannę jak i prysznic.

W trosce o utrzymanie jak najwyższego komfortu nie tylko fizycznego, ale również psychicznego naszych gości, oddajemy do dyspozycji sejf zlokalizowany w recepcji. Istnieje zatem możliwość zdeponowania w nim na Państwa życzenie wartościowych przedmiotów oraz gotówki.

Dla miłośników wrażeń oraz tych pragnących spędzić wolny czas w oryginalny sposób polecamy stadninę koni AGRO TURYSTYKA JEŹDZIECKA KROBIA znajdującą się w bliskim sąsiedztwie hotelu w przepięknym otoczeniu doliny rzeki Drwęcy.

0
Miejsc
0
Pokoje
0
Apartament

DLACZEGO WARTO

NAS WYBRAĆ

  • Atrakcyjna i spokojna lokalizacja
  • Wysoki standard
  • Dobra cena
  • Nowe, komfortowe pokoje
  • Darmowe Wifi
  • Pyszne posiłki
  • Duży, strzeżony parking
  • Bar i atrakcyjne ogródki
  • Orlik
am_3
MAR_3130
IMG_2359

WIRTUALNY

SPACER